Descarcător supratensiune - SPD - Tip 2 1P+N TT/TNS 20kA 2M - ETI 002442954
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: SPN415R
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Poziție neutră: | stânga |
| Număr de poli: | 4 P |
| Tipul polilor: | 3P+N |
| Contact de semnal pentru afişare la distanţă: | Da |
| Led de semnalizare: | Rezervă |
| Frecvenţă: | 50/60 Hz |
| Curent nominal de scurgere(In): | 5 kA |
| Tensiune nominală de regim curent alternativ: | 230/400 V |
| Tensiune de comandă curent continuu: | 250 V |
| Tensiunea maximă în regim permanent Uc: | 275 V |
| Nivel de protecţie superior: | 1 kV |
| Curent permanent acceptat în AC1: | 1 A |
| Curent maxim de descărcare (Imax) sau curent de impuls (Iimp): | 15 kA |
| Lăţime produsului instalat: | 72 mm |
| Cuplu: | 3,6 Nm |
| Tip de montaj: | Şină DIN (REG) |
| Diametrul max. a conexiunii (flexibilă) pentru sistemul de comandă: | 1,5 mm² |
| Diametru max. a cablurilor (rigid) pentru sistemul de comandă: | 1,5 mm² |
| Diametrul conexiunii cu conductor rigid: | 35 mm² |
| Împământare cu cablu rigid: | 35 mm² |
| Diametrul conexiunii cu conductor flexibil: | 25 mm² |
| Împământare cu cablu flexibil: | 25 mm² |
| Clasă de cerinţe IEC61643-1/VDE0675-6: | 2/ C/ T2 |
| Conform directivelor europene WEEE: | afectat |
| Tip de protecţie IP: | IP20 |
| Grad de poluare conform IEC 60664 / IEC 60947-2: | 2 |
| Altitudine: | 2000 m |
| Temperatură de depozitare: | -40 to 80 °C |
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.