Descarcător supratensiune - SPD - Tip 1+2 3P+N trifazat broșabil cu semnalizare 4M 12.5kA/50kA - ETI 002442918
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: SPA911
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Proprietate | Detalii |
|---|---|
| Tip Rețea | TT/TN-S |
| Număr Poli | 2P |
| Tip | 1+2 (combină protecția echipamentelor electrice împotriva loviturilor indirecte ale trăsnetului cu protecția la supratensiune) |
| Compoziție | Soclu și cartușe debroșabile (înlocuire fără deconectare) |
| Contact de Semnalizare la Distanță | Da (SD) |
| LED Indicator Stare | Da |
| Tensiunea Nominală (Ue) | 240/415 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Curent Nominal de Scurgere (In) | 12,5/50 kA |
| Curent Maxim de Descărcare (Imax) | 50 kA |
| Montaj | Șină DIN |
| Secțiunea Transversală Conductor Flexibil | 1,5 / 25 mm² |
| Secțiunea Transversală Conductor Rigid | 1,5 / 35 mm² |
| Conexiune Contact de Semnal | 0,4 / 1,5 mm² |
| Înălțime | 89,8 mm |
| Lățime | 35,6 mm |
| Adâncime | 77,5 mm |
| Temperatura de Operare | -40 ÷ 80 °C |
| Grad de Protecție | IP20 |
| Conformitate cu Standardele Europene | EN 62305-4 |
Caracteristici:
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.