Descarcător supratensiune - SPD - Tip 2 1P+N TT/TNS 20kA 2M - ETI 002442954
Ultimele produse in stoc
2910575
Produs Depreciat
Acest produs nu mai este fabricat de către producător.
A fost înlocuit cu: Descarcător supratensiune - SPD - Tip 2 3P+N TT/TNS 20kA/40kA 4M - Phoenix Contact - 1466741
Cod Produs: 2910575
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Tip produs | Protecție la supratensiuni |
| Clasificarea testului IEC | II |
| T2 | |
| tip EN | T2 |
| Sistem de alimentare IEC | TN-S |
| TT | |
| Tip | Modul șină DIN, cu două secțiuni, divizibil |
| Numărul de posturi | 4 |
| Mesaj de eroare de protecție la supratensiune | optic |
| Lăţime | 71 mm |
| Înălţime | 90 mm |
| Adâncime | 64,7 mm |
| Pas orizontal | 4 Div. |
Link producator: https://www.phoenixcontact.com/ro-ro/produse/type2-surge-arrester-val-ms-ee-t2-31-320-2910575
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.