Busbar - Baretă alimentare - 1P monofazat tip furcă 12M (12x MCB 1P) 10mm² 63A IZ10/1F/12 ETI 002921143
In stoc
002442918
Cod Produs: 002442918
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice ETI 002442918
| Cod produs | 002442918 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838895828259 |
| Brand | ETI |
| Tip produs | Descărcător la supratensiune (SPD) |
| Gama | ETITEC V T12 |
| Configurație | 3P+N (3+1 RC) |
| Clasificare | T1 + T2 (Tip 1 + Tip 2) |
| Tensiune nominală de lucru continuă (Uc) | 280 V AC |
| Curent impuls (Iimp, 10/350 µs) | 12.5 kA |
| Curent nominal de descărcare (In, 8/20 µs) | 20 kA |
| Nivel de protecție (Up) | < 1.3 kV |
| Tip de tensiune | AC |
| Montaj | Șină DIN 35 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Număr module | 4 M |
| Secțiune conductori | 2.5 - 35 mm² |
| Temperatura de funcționare | -40 °C … +85 °C |
| Greutate netă | 514 g |
| Greutate brută | 516 g |
| Proprietăți suplimentare | - Module debroșabile - Indicator vizual de defect - Cu contact de semnalizare la distanță (RC) |
| Standard respectat | IEC/EN 61643-11 |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legislației în vigoare |
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.