Descarcător supratensiune - SPD - Tip 2 1P+N TT/TNS 20kA 2M - ETI 002442954
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: 2910574
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2910574 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626462677 |
| Descriere | Descarcator de supratensiune Phoenix Contact |
| Semnalizabil | DA |
| Curent nominal de sarcină | 80 A |
| Tip descărcător | T2 |
| Numar poli | 4 |
| Frecvență nominală | 50 Hz |
| Tensiune de funcționare | 5 - 250 VAC / 5 - 30 VDC |
| Curent funcționare | 5 mA - 570 mA AC 5 mA - 1 A mA DC |
| Culoare | negru |
| Secțiuine transversală | - conductor flexibil: 1.5 → 25 mm² - conductor rigid: 1,5 → 35 mm² |
| Greutate netă | 402 g |
| Greutate brută | 420 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 71 mm |
|---|---|
| Înălțime | 99 mm |
| Adâncime | 64,7 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.