Kit montaj aparent pentru tablouri metalice din gama WSA - Schrack WSAWB004
La comanda
Cod Produs: WSA7050210
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | WSA7050210 |
|---|---|
| Descriere | Cutie metalică |
| Material | metalic |
| Nivel | cutie cu contrapanou + ușă |
| Grad protecție IP | IP66 |
| suport încărcare totală | 75 kg |
| Grad protecție IK | IK10 |
| Contrapanou | tablă de oțel zincată 2mm |
| număr flanșe | 1 |
| Montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 500 mm |
| Lățime | 700 mm |
| Adâncime | 210 mm |
La comanda
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.