Cutie electrică - siguranțe - 320x250x160mm - exterior IP65 - fără contrapanou - Hager Orion+ FL102A
Ultimele produse in stoc
Produs Depreciat
Acest produs nu mai este fabricat de către producător.
A fost înlocuit cu: Cutie electrică - siguranțe - exterior IP66 - cu contrapanou 350x250x150mm ușă metalică Schrack WSA3525150
Cod Produs: WST3525150
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | WST3525150 |
|---|---|
| Descriere | Cutie metalică |
| Material | metalic |
| Nivel | cutie cu contrapanou + ușă |
| Grad protecție IP | IP66 |
| suport încărcare totală | 75 kg |
| Grad protecție IK | IK10 |
| Contrapanou | tablă de oțel zincată 2mm |
| număr flanșe | 1 |
| Montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 350 mm |
| Lățime | 250 mm |
| Adâncime | 155 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.