Cutie electrică - siguranțe - 320x250x160mm - exterior IP65 - fără contrapanou - Hager Orion+ FL102A
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: WST3030150
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | WST3030150 |
|---|---|
| Descriere | Schrack Cofret |
| Nivel | Cofret metalic |
| Greutate | 5,27 kg |
| Capacitate de încărcare | 80 kg |
| Capacitatea sarcinii a plăcii de montare | 55 kg |
| Contrapanou inclus | DA, tablă de oțel zincată 2mm |
| Număr de uși | 1 |
| Culoare | gri deschis |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înățlime | 300 mm |
| Lățime | 300 mm |
| Adâncime | 155 mm |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.