Pastila stingere incendiu cu aerosoli pentru tablou electric - capacitate 0.1mc - Aeroo Shield AS01
In stoc
Cod Produs: WSA6040300
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | WSA7050210 |
|---|---|
| Descriere | Cutie metalică |
| Material | metalic |
| Nivel | cutie cu contrapanou + ușă |
| Grad protecție IP | IP65 |
| suport încărcare totală | 75 kg |
| Grad protecție IK | IK10 |
| Contrapanou | tablă de oțel zincată 2mm |
| număr flanșe | 1 |
| Montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 600 mm |
| Lățime | 400 mm |
| Adâncime | 300 mm |
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Stoc epuizat
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.