Doză aparataj - incastrată tencuială - Ø70x45 mm - Dietzel Univolt ASD 70
In stoc
Cod Produs: TMDB0105
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Doză AK150 Set
| Model | AK150 + Capac |
|---|---|
| Producător | Dietzel Univolt |
| Tip montaj | Sub tencuială (ST) / Încastrat |
| Dimensiuni (L x l) | 150 x 150 mm |
| Adâncime | ~ 65-70 mm |
| Material | Polistiren / Termoplast |
| Culoare doză | Negru |
| Culoare capac | Alb (semnalizare) |
| Intrări cablu | Predecupate multiple |
| Grad protecție | IP30 (cu capac montat) |
| Temperatură operare | -25°C ... +60°C |
| Standarde | EN 60670 |
| Conținut pachet | Doză + Capac |
| Greutate netă | 180 g |
| Greutate brută | 200 g |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.