Presetupă - Adaptor tub rigid sau copex de Ø25 mm - Alb Antimicrobian - Medisol AM Kouvidis 4044025
In stoc
Cod Produs: 3044025
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii cutie de jonctiune etansa cu garnituri Kouvidis 3044025
| Cod | 3044025 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650102974 |
| Descriere | doza ramnificatie Kouvidis |
| Gama | Medisol AM |
| Material | plastic |
| Temperatura mediu ambiant | -25 → +60°C |
| Numar intrari | 7 |
| Garnituri | Da, cu garnituri de etansare |
| Grad protectie IP | IP55 |
| Inhibitor de flacara | 650°C |
| Tensiune nominala | 800 V |
| Rezistenta UV | DA |
| Tehnologia anti-microbi | DA, la creșterea bacteriilor cu până la 99% în 24 de ore |
| Dimensiune (sumar) | 101x51x35.1 mm |
| Greutate neta | 20 g |
| Greutate bruta | 24.6 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.