Doză derivație - Cutie conexiuni - incastrată tencuială - Ø103x50mm cu capac - Kopos KO 97/5_KA
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 7205744
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 7205744 |
|---|---|
| Descriere | Doze ramnificație OBO Bettermann |
| Capac inclus | DA |
| Număr de introducere | 16 din care: - 9 x M25 - 7 x M32 |
| Material | polietilenă |
| Secțiune transversală nominală | 16 mm² |
| Tensiune nominală | 660 V |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Montaj | peste tenciuală, perete/tavan |
| Culolare | aoranj |
| Lățime | 95 mm |
| Înălțime | 190 mm |
| Lungime | 240 mm |
| Lățime | 86 mm |
| Înălțime | 173 mm |
| Lungime | 225 mm |
Link producător
Date tehnice (producător)
Declarație conformitate
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.