Doză aparataj - incastrată tencuială - Ø70x45 mm - Dietzel Univolt ASD 70
In stoc
Cod Produs: KO 110/L_NA
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | KO 110/L_NA |
|---|---|
| Descriere | Doze ramnificatie Kopos |
| Capac inclus | DA |
| Material | polipropilenă |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Montaj | peste tencuială, polistiren |
| Culolare | galben |
| Rezistență la foc | DA, max 850 °C |
| Lățime | 116 mm |
| Înălțime | 116 mm |
| Adâncime | 45 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.