Doză derivație - Cutie conexiuni - incastrată tencuială - Ø103x50mm cu capac - Kopos KO 97/5_KA
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: DK0404G
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | DK 0404 G |
|---|---|
| Descriere | Doze ramnificație Hensel |
| Capac inclus | DA |
| Număr de introducere | 8 din care - 7 intrări compatibil M20, M25 (perete) pentru cabluri 9 - 17 mm - 1 intrare compatibilă cabluri 6 - 15 mm |
| Material | polipropilenă |
| Tensiune nominală | 1000 V |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Montaj | peste tencuială, perete/tavan, exterior |
| Culolare | gri deschis |
| Rezistență la foc | DA, max 750 °C, conform VDE 0471/DIN 695 partea 2-1 |
| Standarde construcție | DIN EN 60670-1/-22, IEC 60670-1/-22 |
| Grad de protecție IK | IK 07 |
| Secțiune transervală nominală | 4 mm² |
| Lățime | 104 mm |
| Înălțime | 104 mm |
| Adâncime | 70mm |
| Curent nominal | 40 A |
| Conexiuni terminal | 10 din care - 4 intrări compatibil cu conductori Cupru cu secțiune transversală 1.5 mm² - 3 intrări compatibil cu conductori Cupru cu secțiune transversală 2.5 mm² - 2 intrări compatibil cu conductor Cupru cu secțiune transversală 4 mm² - 1 intrare compatibil cu conductor Cupru cu secțiune transversală 6 mm² |
| Lungime | 10 mm |
| Cuplul de strângere | 0,7 Nm |
| Număr de prinderi | 2 |
Link producător
Declarație conformitate
Intrări cablu
Certificare Cod IK
Formarea apei condesate și acțiunii de represalii
Compoziția materialelor
Reglementări
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.