Presetupă - metrică filet M20 negru - OBO Bettermann 2022887
La comanda
Cod Produs: KF0400B
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | KF 0400 B |
|---|---|
| Descriere | Doze ramnificație Hensel |
| Capac inclus | DA |
| Număr de introducere | 7 din care - 7 intrări compatibil M20, M25 (perete) |
| Material | policarbonat |
| Tensiune nominală | 1000 V |
| Grad de protecție IP | IP 66, dar: IP 67 pentru scufundare temporară până la 1 metru IP 69 dacă presiunea apei nu depăsește 100 bar și temperatura maximă e 80 °C |
| Montaj | peste tencuială, perete/tavan, exterior |
| Culolare | negru |
| Rezistență la foc | DA, max 960 °C, conform VDE 0471/DIN 695 partea 2-1 |
| Standarde construcție | DIN EN 60670-1/-22, IEC 60670-1/-22 |
| Grad de protecție IK | IK 07 |
| Secțiune transervală nominală | 10 mm² |
| Lățime | 104 mm |
| Înălțime | 104 mm |
| Adâncime | 70 mm |
| Lățime | 83 mm |
| Înălțime | 83 mm |
| Adancime | 55 mm |
Link producător
Declarație conformitate
Intrări cablu
Certificare Cod IK
Formarea apei condesate și acțiunii de represalii
Compoziția materialelor
Reglementări
Teste de vibrații
Condiții de funcționare și mediu
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.