Sonerie - buzzer - modulara electrica 230VAC - ETI 002412001
In stoc
Cod Produs: ST303
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Transformator Sonerie Hager ST303 8VA 230V Professional Standard
| Cod produs | ST303 |
|---|---|
| Cod EAN | 3250615703033 |
| Producător | Hager |
| Tip accesoriu | Transformator Sonerie |
| Putere | 8 VA |
| Intrare tensiune | 230V AC |
| Iesire tensiune 1 | 8V AC |
| Iesire tensiune 2 | 12V AC |
| Frecventa | 50 Hz |
| Tensiune izolatie | 4000V |
| Intensitate iesire 1 | 1 A |
| Intensitate iesire 2 | 0.67 A (la 12V) |
| Montaj | Sina DIN 35mm |
| Numar module | 2 |
| Inaltime | 111 mm |
| Latime | 35 mm |
| Adancime | 65 mm |
| Material carcasa | Plastic Alb |
| Tip protectie IP | IP20 |
| Protectie scurtcircuit | Da |
| Temperatura functionare | -20°C la +35°C |
| Conductor rigid | 6 mm² |
| Conductor flexibil | 4 mm² |
| Tip conexiune | Terminale Surub Standard |
| Cuplu maxim | 1.2 Nm |
| Standard certificare | EN 61558-2-6 |
| Greutate neta | 240 g |
| Greutate bruta | 280 g |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.