Modul interfață mamă - conector D-SUB 15 pini - montaj șină DIN, curent nominal 2.5 A - Phoenix Contact 2281199
La comanda
Cod Produs: 1088135
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1088135 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626887487 |
| Descriere | Module expansiune PLC Phoenix Contact |
| Număr interfețe Axioline F | 2 |
| Metoda de conectare interfață | Modul de bază magistrală |
| Viteza de transmisie | 100 Mbps |
| Număr de interfețe Axioline Smart Element | 4 |
| Metoda de conectare | Conector de margine a cablului |
| Tensiune alimentare | 24V |
| Consum curent | max 16 A (protecție externă asigurată) max 12 A (omologare UL, siguranță externă) max 1.5 mA (fără elemente inteligente conectare, cu tensiune nominală) |
| Secțiune transversală cablu | conductor rigid și flexibil: 0.5 → 2,5 mm² / AWG 20 → 14 |
| Grad de protecție IP | IP 20 |
| Greutate netă | 80 g |
| Greutate brută | 112 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 40 mm |
|---|---|
| Înălțime | 122,4 mm |
| Adâncime | 36,9 mm |
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.