Transformator curent - toroidal - Ø 110 mm, pentru releu diferențial tip A - Schrack BXFIA115
La comanda
1
Cod Produs: 2281128
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod produs | 2281128 |
|---|---|
| Cod EAN | 4017918054571 |
| Nivel | modul interfață |
| Gen conector | tata |
| Dimensiunea firului | 24 - 12 AWG |
| Număr contacte | 9 |
| Tip conector | D-SUB |
| Tip montare | șină DIN |
| Tensiune testare | 800 V |
| Tensiune nominală | 25 VAC, 60 VDC |
| Tensiune maximă de intrare | 26,2 V DC/AC |
| Curent nominal | 2,5 A |
| Secțiune transversală | 0,2 → 4 mm² |
| Temperatură funcționare | -20°C → +50°C |
| Greutate neta | 68 g |
| Greutate brută | 61 g |
| Lungime | 33,8 mm |
|---|---|
| Adâncime | 77 mm |
| Înălțime | 33,8 mm |
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.