Modul releu - gama 788 - bobină 24VDC, 2 contacte DPDT (8A), indicator LED roșu - Wago 788-512
In stoc
1
Cod Produs: 1088126
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1088126 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626886367 |
| Descriere | Module comunicație Phoenix Contact |
| Tehnologia de conectare | 2 conductori |
| Număr ieșiri | 4 |
| Rezoluția convertorului D/A | 12 biți |
| Actualizarea datelor de proces | tipic 1 ms |
| Tensiune de ieșire sarcină | > 2 kV |
| Lungime cablu | 250 m |
| Grad protecție IP | IP 20 |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 14,9 mm |
|---|---|
| Înălțime | 62,2 mm |
| Adâncime | 62 mm |
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.