Releu intermediar - MT - bobină 220V DC, 3 contacte NC 10A, 11 pini - Schrack MT321220
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 2900311
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2900311 |
|---|---|
| Descriere | Relee de comandă Phoenix Contact |
| Tensiunea nominală | 230VAC, 220 VDC |
| Tensiunea nominală de rezistență la impuls | 6 kV |
| Polaritate | DA |
| Timp de răspuns | 7 ms |
| Timp de eliberare | 15 ms |
| Afișaj tensiune de funcționare | LED Galben |
| Comutare contact | 1 contact |
| Limitarea curentului continuu | 6 A |
| Secțiunea transversală a conductorului | rigid - 0,14 mm² ... 2,5 mm² flexibil - 0,14 mm² ... 2,5 mm² AWG - 26 ... 14 |
| Culoare | gri |
| Grad de protecție IP | IP 20 (baza releului) |
| Montaj | șină DIN |
| Lățime | 6.2 mm |
| Înălțime | 80 mm |
| Adâncime | 94 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.