Soclu releu, intermediar 14 pini, compatibil cu relee gama 55, Finder, 94.74
Ultimele produse in stoc
Releu industrial miniaturizat Finder pentru automatizări și comandă a echipamentelor în tablouri electrice
Cod Produs: 55.32.8.230.0000
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii tehnice Releu miniaturizat Finder 55.32.8.230.0000
| Cod | 55.32.8.230.0000 |
|---|---|
| Cod EAN | 8012823248462 |
| Descriere | Releu industrial Finder |
| Curent nominal | 10 A |
| Tip contacte | 2 CO |
| Tip prindere | cu pinii dispusi liniar |
| Tensiune | 230 VAC |
| Gabarit | 1.5M |
| Temperatura mediu ambiant | -40 → +85 °C |
| Tip montaj | soclu |
| Greutate neta | 32 g |
| Greutate bruta | 36 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.