Modul releu - gama 788 - bobină 12VDC, 2 contacte DPDT (8A), indicator LED roșu - Wago 788-311
In stoc
MT321220
Cod Produs: MT321220
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840108842 |
|---|---|
| Lățime netă | 35,00mm |
| Înălţime | 35,00mm |
| Masă netă | 0,08kg. |
| disipare | 1,20W |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -25°C |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 55°C |
| Familie de produse | MT |
| Contacte | 3 comutatoare |
| Curent nominal | 10A |
| Bobină de curent continuu | 220V |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.