Releu intermediar - MT - bobină 220V DC, 3 contacte NC 10A, 11 pini - Schrack MT321220
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 2903360
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2903360 |
|---|---|
| Descriere | Relee de comandă Phoenix Contact |
| Tensiunea nominală | 250VAC |
| Polaritate | DA |
| Afișaj tensiune de funcționare | LED Galben |
| Comutare contact | 1 contact |
| Limitarea curentului continuu | 50 mA |
| Tip contact | 1 NO |
| Secțiunea transversală a conductorului | rigid - 0,14 mm² ... 1,5 mm² flexibil - 0,14 mm² ... 1,5 mm² AWG - 24 ... 16 (solid și flexibil) |
| Culoare | gri |
| Grad de protecție IP | IP 20 (baza releului) |
| Montaj | șină DIN |
| greutate | 25 g |
| Lățime | 6,2 mm |
| Înălțime | 93 mm |
| Adâncime | 66 mm |
Produsul acesta este un set creat de producător.
Listă componente:
Link producător
Declarație conformitate (EU)
Declarație conformitate (UK)
Instrucțiuni produs
Evaluare predicției fiabilitatii
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.