Releu intermediar - MT - bobină 220V DC, 3 contacte NC 10A, 11 pini - Schrack MT321220
Ultimele produse in stoc
Produs Depreciat
Acest produs nu mai este fabricat de către producător.
Cod Produs: 2903331
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2903331 |
|---|---|
| Descriere | Relee de comandă Phoenix Contact |
| Tensiunea nominală | 230VAC |
| Tensiunea nominală de rezistență la supratensiune | 6 kV (intrare și ieșire) |
| Polaritate | DA |
| Timp de răspuns | 3 - 12 ms |
| Timp de eliberare | 3 - 20 ms |
| Afișaj tensiune de funcționare | LED Galben |
| Comutare contact | 1 contact |
| Limitarea curentului continuu | 6 A |
| Curent maxim | 10 A |
| Secțiunea transversală a conductorului | rigid - 0,14 mm² ... 1,5 mm² flexibil - 0,14 mm² ... 1,5 mm² AWG - 26 ... 16 (solid și flexibil) |
| Culoare | gri |
| Grad de protecție IP | IP 20 (baza releului) |
| Montaj | șină DIN |
| Lățime | 16 mm |
| Înălțime | 96 mm |
| Adâncime | 75 mm |
Produsul acesta este un set creat de producător.
Listă componente:
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.