Releu diferențial - tip A - fără display, prag reglabil 30 mA - 3 A - Schrack BXFIA100
La comanda
Cod Produs: BXFIA110
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Transformator BXFIA110
| Cod produs | BXFIA110 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840980356 |
| Serie | BXFIA - Transformatoare toroidale |
| Tip detectare | Tip A |
| Diametru interior | 24 mm |
| Diametru exterior | ~45 mm |
| Înălțime | ~20 mm |
| Secțiune conductor max | ~16 mm² (conductor unic) |
| Compatibilitate releuri | BXFIA100, BXFIA101, BXFIB100 |
| Rază de măsurare | 30mA - 3A |
| Lungime cablu | 1500 mm |
| Tip cablu | Ecranat, 2 conductori |
| Material miez | Feromagnetic |
| Temperatura funcționare | -10°C până la +50°C |
| Grad protecție | IP20 |
| Conformitate | EN 61008-1, EN 62423 |
| Greutate netă | 80 g |
| Greutate brută | 95 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.