Switch industrial - 5 porturi Gbit - Policarbonat - Șină DIN - Phoenix Contact 1085163
La comanda
Cod Produs: 1108543
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1085163 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151013196 |
| Descriere | Switch industrial fără management cu montaj pe șină DIN Phoenix Contact |
| număr porturi | 1 |
| tip port | RJ45 |
| Metodă conectare | SFP, modulele SFP disponibile ca accesorii |
| Viteză de transmisie | 10/100/1000 Mbps |
| Lungime transmisie | 80 km |
| LED-uri semnalizare | recepție date, stare legătură |
| Tabel adrese MAC | 8000 |
| Funcții diagnosticare | RMON History, LLDP , SNMP Trap, ACD |
| Funcții de bază | Comutator de stocare/transmisie, conform IEEE 802.3 |
| Funcții de filtrare | VLAN (maxim 32) |
| Parametrizare IP | Client DHCP, BootP, IP Static |
| Management | Administrare web (HTTP/HTTPS), SNMP v2/3, Telnet, SSH |
| Redudanță | RSTP (conform IEEE 802.11D-2004) |
| Sicronizare ceas | SNTP |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Greutate netă | 4,3 kg |
| Greutate brută | 4,9 kg |
| Montaj | șină DIN |
| Lățime | 284mm |
|---|---|
| Înălțime | 364 mm |
| Adâncime | 121 mm |
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.