Modul intrare analogică - AXL SE AI4 I 4-20 - 4 canale, curent 4-20 mA - Phoenix Contact 1088062
La comanda
1
Cod Produs: 1088128
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1088128 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626888002 |
| Descriere | Module comunicație Phoenix Contact |
| Ora de începere până când în care este gata de funcționare | < 500 ms |
| Metoda de conectare | împingere |
| Viteză transmisie | 1200 bps → 230 400 bps |
| Rezistență | 120 Ω (activ, integrat) |
| Biți de date | 7 sau 8 |
| Biți de oprire | 1 sau 2 |
| Tampon intrare | 4 kb |
| Tampon ieșire | 1 kb |
| Lățimea datelor de proces | 20 bytes |
| Secțiune transversală | 0.25 → 1,5 mm² / AWG 24 → 16 |
| Grad protecție IP | IP 20 |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 14,9 mm |
|---|---|
| Înălțime | 62,2 mm |
| Adâncime | 62 mm |
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.