Clema șir 4 etaje 8 conexiuni max. 2.5 mm² gri PT 2.5-PE/L/L/L - Phoenix Contact 1336407
In stoc
Elementul terminal Phoenix Contact 1336340 asigură protecția și izolarea finală a blocurilor de cleme șir PT 2,5 în tablourile electrice.
Cod Produs: 1336340
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Phoenix Contact 1336340
| Cod producător | 1336340 |
|---|---|
| Cod EAN (GTIN) | 4063151637101 |
| Producător | Phoenix Contact |
| Tip produs | Capac terminal (End cover) |
| Material | PA (Poliamidă) |
| Culoare | Gri (RAL 7042) |
| Clasă inflamabilitate | UL 94 V2 |
| Lățime | 2.2 mm |
| Înălțime | 142.4 mm |
| Adâncime | 60.9 mm |
| Temperatură de operare | -60 °C ... 110 °C |
| Umiditate permisă (operare) | 20% ... 90% |
| Greutate netă | 9.782 g |
| Greutate brută | 10.956 g |
Aplicații recomandate
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.