-
Siguranțe, Diferențiale, Separatori & Busbar
-
Tablouri electrice
-
Materiale electrice pentru sisteme fotovoltaice
-
Contactori, Relee, Contoare & Surse
-
Descărcătoare de supratensiune (SPD)
-
Doze electrice & cutii de joncțiune
-
Cleme și conectori electrici
-
Siguranțe fuzibile & Separatori portfuzibili
-
Cabluri, Canal cablu, Tuburi copex
-
Corpuri de iluminat
-
Sisteme de împământare
-
Prize și întrerupătoare
-
Spray-uri, spume și lubrifianți
-
Scule și unelte pentru electricieni
-
Cărți pentru electricieni
-
Accesorii electrice
-
Industrial
- Lichidări stoc
- Promoții
- Producători
- Blog
- Info
1
Cod Produs: 3248152
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
de produse
si european
rapida
personalizate
utile
de incredere
Phoenix Contact 3248152
| Cod | 3248152 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626251363 |
| Descriere | Clemă șir trecere Phoenix Contact |
| Gamă clemă | MP 1,5 |
| Culoare | albastru |
| Număr conexiuni | 2 |
| Număr etaje | 1 |
| Grad poluare | 3 |
| Tensiune nominală de supratensiune | 8 kV |
| Număr de conexiuni pe nivel | 2 |
| Secțiune transversală | 1,5 mm² |
| Secțiune transversală conductor | 0,14 - 1,5 mm² (valabil pentru conductor rigid și flexibil) AWG 26-16 |
| Curent nominal | 17,5 A |
| Tensiune nominală | 500 V |
| Greutate netă | 1,94 g |
| Greutate brută | 1,93 g |
Dimensiuni
| Lățime | 4,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 21 mm |
| Adâncime | 27,2 mm |
Link-uri utile
- Curent nominal
- 17.5 A
- Tip montaj
- șină DIN
- Numar Conexiuni
- 2
- Tip clemă
- clemă șir
- Sectiune
- 1.5 mm²
- Material conexiune
- Cupru-Cupru
- Culoare
- albastru
- Gama
- Phoenix Contact MP
- Tip
- clemă șir
Produse Similare
Clema șir 2 conexiuni max. 1 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2200-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2202-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 16 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2216-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2001-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 1.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2201-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 2.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2202-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2204-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 4 mm² galben-verde TopJobs Push-In - Wago 2204-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2206-1204
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2206-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2204-1204
In stoc
Clema șir 3 etaje 6 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2002-3231
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 10 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2210-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 35 mm² verde-galben - Wago 285-137
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 1.5 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2201-1204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2201-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 2.5 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2202-1204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 6 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2206-1207
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2102-5201
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2102-5204
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2106-5204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 10 mm² galben-verde TopJobs Clamp - Wago 2110-5207
In stoc
Clema șir 2 etaje 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2202-2702
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 10 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2110-5201
In stoc
16 produse similare
Clema șir 2 etaje 4 conexiuni max. 2.5 mm² albastru PTTB 2.5 BU - Phoenix Contact 3210570
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2201-1207
In stoc
Clema șir 4 etaje 16 conexiuni max. 1.5 mm² verde PTRV 4/GN - Phoenix Contact 3270122
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² portocaliu PT 6-OG - Phoenix Contact 3211820
La comanda
Clema șir derivație 1x6 mm² / 6x1.5 mm² albastru cu capac - Wago 2006-8034
In stoc
Clema șir cu buton 4 conexiuni max. 2.5 mm² albastru XT 2.5-QUATTRO-BU - Phoenix Contact 1343130
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 16 mm² gri PT 16 N - Phoenix Contact 3212138
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 4 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2104-5204
In stoc
Clema șir 4 conexiuni max. 2.5 mm² albastru PT 2.5-QUATTRO BU - Phoenix Contact 3209581
In stoc
Clema șir 4 conexiuni max. 4 mm² gri PT 4-QUATTRO - Phoenix Contact 3211797
In stoc
Clema șir 2 etaje cu deconectare dublă 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2002-2951
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 4 mm² gri PT 4-TWIN - Phoenix Contact 3211771
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 6 mm² gri XTV 6-QUATTRO GY - Phoenix Contact 1329511
In stoc