Releu diferențial - cu display LCD - prag reglabil 30 mA - 3 A, monitorizare curent rezidual - Schrack BXFIA101
La comanda
Releu Finder 55.32.8.230.0040 – comutare fiabilă de 10 A la 230 V AC pentru automatizări industriale, echipat cu buton de test blocabil și contacte durabile din AgNi.
Cod Produs: 55.32.8.230.0040
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii tehnice Releu miniaturizat Finder 55.32.8.230.0040
| Cod | 55.32.8.230.0040 |
|---|---|
| Cod EAN | 8012823079974 |
| Descriere | Releu industrial Finder |
| Curent nominal | 10 A |
| Tip contacte | 2 CO |
| Tip prindere | cu pinii dispusi liniar |
| Tensiune | 230 VAC |
| Gabarit | 1.5M |
| Temperatura mediu ambiant | -40 → +85 °C |
| Tip montaj | soclu |
| Greutate neta | 32 g |
| Greutate bruta | 36 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.