Modul interfață mamă - conector D-SUB 9 pini - montaj șină DIN, curent nominal 2.5 A - Phoenix Contact 2281186
La comanda
1
Cod Produs: 1088062
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1088062 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626887623 |
| Descriere | Module comunicație Phoenix Contact |
| Număr interfețe Smart Element | 1 |
| Metoda de conectare | conectoor de margine a cardului |
| Ora de începere până la momentul în care este gata de funcționare | <1000 ms |
| Canalul de date proces | 64 biți |
| Zonă de adresare de introducere | 8 bytes |
| Zona adresă ieșire | 0 bytes |
| Datele parametrilor necesari | 24 bytes |
| Date configurare necesare | 6 bytes |
| Intrări analog | 4 |
| Rezoluția convertorului A/D | 12 biți |
| Tehnologia de conectare | 2 conductori |
| Semnal intrare curent | 4 mA → 20 mA |
| Rezistență de intrare curent de intrare | maxim 60 Ω |
| Consum de curent | 12 - 20 mA |
| Greutate net | 36,8 g |
| Greutate brută | 37 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 14,9 mm |
|---|---|
| Înălțime | 62,2 mm |
| Adâncime | 62 mm |
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.