Modul releu - RIF-1 - 12VDC, 2 contacte basculante (8A), conexiune Push-in - Phoenix Contact 2906223
In stoc
Cod Produs: 2900414
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii tehnice Motor Starter Phoenix Contact 290014
| Cod | 001900234 |
|---|---|
| Cod EAN | 4046356504058 |
| Descriere | Motor starter Phoenix Contact |
| Tip faza | trifazat |
| Tip motor | demaror inversor |
| Tensiune alimentare | 24 VDC |
| Curent nominal de alimentare | 40 mA |
| Tensiune nominala la izolatie | 500 V |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Interval curent sarcina | 180 mA → 2.4 A |
| Timp racire | 20 minute |
| Conectare | conexiune cu șurub |
| Lungime de dezizolare | 8 mm |
| Tip filet | M3 |
| Sectiune transversala | - conductor rigid: 2,5 mm² - conductor flexibil: 2.5 mm² |
| Indicatori LED | - verde (funcțiune) - roșu (eroare) - stare (galben) |
| Grad de protecție | IP20 |
| Temperatură de mediu ambiant | - 25 → 70 °C |
| Certificari | IEC 60947-1, IEC 60947-4-2, IEC 61508, ISO 13849 |
| Greutate neta | 270 g |
| Greutate bruta | 324 g |
Dimensiuni
| Adancime | 114 mm |
|---|---|
| Lățime | 22,5 mm |
| Înălțime | 107 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.