Releu industrial - miniaturizat - 230V AC, 2 contacte 10A, 8 pini - Finder 55.32.8.230.0000
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 1085163
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1085163 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626833576 |
| Descriere | Switch industrial fără management cu montaj pe șină DIN Phoenix Contact |
| număr porturi | 5 |
| tip port | RJ45 |
| Metodă conectare | auto negociere și auto crossing |
| Viteză de transmisie | 10/100/1000 Mbps |
| Lungime transmisie | 100 m / segment |
| LED-uri semnalizare | recepție date, stare legătură |
| Tabel adrese MAC | 4000 |
| EEE (Energy Efficient Ethernet) | DA, standard IEEE 802.3az |
| QoS (Quality of Service) | DA, standard IEEE 802.1p |
| Gigabit Ethernet | DA, standard IEEE 802.3b |
| Număr cadre Jumbo | 9216 bytes |
| Disipare maximă a puterii | 3,015 W (la 24 V DC) |
| Tensiune ieșire | 24 V DC |
| Tensiune alimentare | 24 V AC/DC |
| Consum de curent | tipic 34 mA (la 24V) maxim 335 mA (la 9 V) |
| Grad de protecție IP | IP30 |
| Greutate netă | 221 g |
| Greutate brută | 312 g |
| Montaj | șină DIN |
| Lățime | 22,5 mm |
|---|---|
| Înălțime | 117 mm |
| Adâncime | 84 mm |
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.