Releu intermediar - MT - bobină 220V DC, 3 contacte NC 10A, 11 pini - Schrack MT321220
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 2900316
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2900316 |
|---|---|
| Descriere | Relee de comandă Phoenix Contact |
| Tensiunea nominală | 12 VDC |
| Polaritate | DA |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Timp de eliberare | 8 ms |
| Afișaj tensiune de funcționare | LED Galben |
| Comutare contact | 1 contact |
| Limitarea curentului continuu | 6 A |
| Curent maxim | 10 A |
| Secțiunea transversală a conductorului | rigid - 0,14 mm² ... 2,5 mm² flexibil - 0,14 mm² ... 2,5 mm² AWG - 26 ... 14 |
| Culoare | gri |
| Grad de protecție IP | IP 20 (baza releului) |
| Montaj | șină DIN |
| Lățime | 6.2 mm |
| Înălțime | 80 mm |
| Adâncime | 94 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.