Releu interfață - EMG REL - bobină 24V DC, 2 contacte DPDT, montaj șină DIN - Phoenix Contact 2940391
La comanda
1
Cod Produs: 2281199
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2281199 |
|---|---|
| Cod EAN | 4017918054625 |
| Nivel | Produse pentru uz industrial Phoenix Contact |
| Tip | conexiune mama (female) |
| Mărime conductor | 24 - 12 AWG |
| Număr contacte | 15 |
| Tip conector | D-Sub |
| Tip montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală | 800 V |
| Curent nominal | 2.5 A |
| Secțiune transversală conductor | 0.2 - 4 mm² |
| Interval temperatură maximă | - 20 ℃ - + 50 ℃ |
| Greutate net | 97 g |
| Greutate brută | 100 g |
| Lățime | 77 mm |
|---|---|
| Lungime | 45 mm |
| Adâncime | 57,47 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.