Presetupă - Adaptor tub rigid sau copex de Ø16 mm negru pentru cutiile de joncțiune - Condur ISR Kouvidis 4036016
In stoc
Cod Produs: 3013016
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii cutie de jonctiune etansa cu garnituri Kouvidis 3013016
| Cod | 3013016 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650121326 |
| Descriere | doza ramnificatie Kouvidis |
| Gama | Condur ISR |
| Material | plastic |
| Temperatura mediu ambiant | -25 → +60°C |
| Numar intrari | 7 |
| Garnituri | are, de etansare |
| Grad protectie IP | IP55 |
| Inhibitor de flacara | 650°C |
| Tensiune nominala | 800 V |
| Rezistenta UV | DA |
| Dimensiune (sumar) | 67x38x21.6 mm |
| Greutate neta | 28 g |
| Greutate bruta | 34.4 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.