Presetupă - metrică filet M20 x 1.5 gri deschis - OBO Bettermann 2022947
In stoc
Cod Produs: DK0400G
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | DK 0400 G |
|---|---|
| Descriere | Doze ramnificație Hensel |
| Capac inclus | DA |
| Număr de introducere | 8 din care - 7 intrări compatibil M20, M25 (perete) pentru cabluri 9 - 17 mm - 1 intrare compatibilă cabluri 6 - 15 mm |
| Material | polipropilenă |
| Tensiune nominală | 1000 V |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Montaj | peste tencuială, perete/tavan, exterior |
| Culolare | gri deschis |
| Rezistență la foc | DA, max 750 °C, conform VDE 0471/DIN 695 partea 2-1 |
| Accesorii incluse | ESM 40 |
| Standarde construcție | DIN EN 60670-1/-22, IEC 60670-1/-22 |
| Grad de protecție IK | IK 07 |
| Secțiune transervală nominală | 4 mm² |
| Lățime | 104 mm |
| Înălțime | 104 mm |
| Adâncime | 70 mm |
| Lățime | 83 mm |
| Înălțime | 83 mm |
| Adancime | 55 mm |
Link producător
Declarație conformitate
Intrări cablu
Certificare Cod IK
Formarea apei condesate și acțiunii de represalii
Compoziția materialelor
Reglementări
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.