Doză derivație - Cutie conexiuni - incastrată tencuială - Ø103x50mm cu capac - Kopos KO 97/5_KA
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: DK0606G
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | DK 0606 G |
|---|---|
| Descriere | Doze ramnificație Hensel |
| Capac inclus | DA |
| Număr de introducere | 8 din care - 7 intrări pentru cabluri 9 - 21 mm - 1 intrare pentru cabluri 9 - 20 mm |
| Material | polipropilenă |
| Tensiune nominală | 1000 V |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Montaj | peste tencuială, perete/tavan, exterior |
| Culolare | gri deschis |
| Rezistență la foc | DA, max 750 °C, conform VDE 0471/DIN 695 partea 2-1 |
| Accesorii incluse | ESM 40 |
| Standarde construcție | DIN EN 60670-1/-22, IEC 60670-1/-22 |
| Grad de protecție IK | IK 07 |
| Secțiune transervală nominală | 6 mm² |
| Lățime | 130 mm |
| Înălțime | 130 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Curent nominal | 40 A |
| Conexiuni terminal | 6 din care - 3 intrări compatibil cu conductori Cupru cu secțiune transversală 1.5 mm² - 2 intrări compatibil cu conductori Cupru cu secțiune transversală 2.5 - 6 mm² - 1 intrare compatibilă cu conductor Cupru cu secțiune transversală 10 mm² |
| Lungime | 12 mm |
| Cuplul de strângere | 1,5 Nm |
| Număr de prinderi | 2 |
Link producător
Declarație conformitate
Intrări cablu
Certificare Cod IK
Formarea apei condesate și acțiunii de represalii
Compoziția materialelor
Reglementări
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.