Copex - tub riflat - PVC Ø20 mm - 50 metri - 1250N rezistent UV - gri ignifug - Kouvidis - Conflex ISR - 2041020
La comanda
Cod Produs: 4031020
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4031020 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650120305 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Serie | CONDUR ISR |
| Tip produs | Mufă cuplaj pentru tub copex flexibil |
| Diametru | Ø20 mm |
| Temperatură de lucru | -25°C … +60°C |
| Grad protecție | minim IP65 |
| Standard | EN 61386 |
| Greutate brută | 10 g |
Garanție
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garanție persoane juridice | 1 an |
Link-uri utile
🌐 Link producător
⬇️ Fișă tehnică
⬇️ Declarație conformitate
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.