Copex - tub riflat - PVC Ø25 mm - 25 metri - 1250N rezistent UV - gri ignifug - Kouvidis - Conflex ISR - 2041025
In stoc
Cod Produs: 4031025
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4031025 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650120312 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Serie | CONDUR ISR |
| Tip produs | Mufă cuplaj tub copex flexibil |
| Diametru | Ø25 mm |
| Temperatură | -25°C … +60°C |
| Grad protecție | minim IP65 |
| Standard | EN 61386 |
| Greutate brută | 10 g |
Garanție
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garanție persoane juridice | 1 an |
Link-uri utile
🌐 Link producător
⬇️ Fișă tehnică
⬇️ Declarație conformitate
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.