Copex - tub riflat - PVC Ø25 mm - 25 metri - 1250N - gri ignifug - Kouvidis - Conflex HF IAS - 2004025
In stoc
Cod Produs: 4013025
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4013025 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650117602 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | CONDUR HF IAS |
| Tip produs | Cot PVC tub flexibil - tub rigid |
| Diametru | Ø25 mm |
| Temperatură | -25°C ... +120°C |
| Protecție | min. IP65 |
| Standarde | EN 61386-21; EN 50642; EN 60754-2 |
| Greutate brută | 30 g |
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.