Copex - tub riflat - PVC Ø32 mm - 25 metri - 1250N - gri ignifug - Kouvidis - Conflex HF IAS - 2004032
In stoc
Cod Produs: 4013032
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4013032 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650117619 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | CONDUR HF IAS |
| Tip produs | Cot PVC tub flexibil - tub rigid |
| Diametru | Ø32 mm |
| Temperatură | -25°C ... +120°C |
| Protecție | min. IP65 |
| Standarde | EN 61386-21; EN 50642; EN 60754-2 |
| Greutate brută | 30 g |
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.