Copex - tub riflat - PVC Ø16 mm - 50 metri - 1250N rezistent UV - gri ignifug - Kouvidis - Conflex ISR - 2041016
In stoc
Cod Produs: 4038016
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4038016 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650121685 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | CONDUR ISR |
| Tip produs | Cot PVC pentru conexiune tub flexibil - tub rigid |
| Diametru | Ø16 mm |
| Rezistență mecanică | Compresiune 1250N; impact 6J |
| Temperatură | -25°C ... +60°C |
| Protecție | min. IP65 |
| Standard | EN 61386-21 |
| Greutate brută | 30 g |
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.