Copex - tub riflat - PVC Ø40 mm - 20 metri - 1250N rezistent UV - gri ignifug - Kouvidis - Conflex ISR - 2041040
La comanda
Cod Produs: 4038040
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4038040 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650121722 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | CONDUR ISR |
| Tip produs | Cot PVC tub flexibil - tub rigid |
| Diametru | Ø40 mm |
| Temperatură | -25°C ... +60°C |
| Protecție | min. IP65 |
| Standard | EN 61386-21 |
| Greutate brută | 30 g |
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.