Releu control tensiune - monofazat - reglabil 0-240VAC/DC - 1ND 5A - Schrack UR5U1011
La comanda
Cod Produs: UR6U1052
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
INFO:
Rele de monitorizare a tensiunii
Funcții Supratensiune / Subtensiune / Fereastră
Monitorizare 1 fază / Monitorizare circuit DC Monitorizare
fereastră de tensiune (Min și Max)
Tensiune de intrare selectabilă între 30V AC/DC; 60V AC/DC; 300V AC/DC
Tensiune minimă 5% până la 95% din Un
Tensiune maximă 10% până la 100% din Un
Temporizare 0,1 – 10 s
Tensiune de alimentare 24-240V AC/DC
Contacte 2 CO
Curent nominal al contactului 5A (250V AC)
Montare pe DIN șină TS35/TH35
| EAN-Code | 9004840557398 |
|---|---|
| Lungime | 92,00mm |
| Lățime netă | 29,00mm |
| Înălţime | 128,00mm |
| Masă netă | 0,07kg. |
| disipare | 1,00W |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -25°C |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 55°C |
| Funcţie | tensiune |
| Domeniu măsură | 10-300V-AC/DC |
| Tensiune | 24-240V |
| Tensiune DC | 24-240V |
| Versiune | execuţie industrială |
| Serie | UR6 |
| Pachete disponibile | 1 buc |
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Stoc epuizat
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.