Releu control și monitorizare tensiune - monofazat - reglabil 150-270VAC 1ND 16A F&F Filipowski - CP-710
Ultimele produse in stoc
1
Produs Depreciat
Acest produs nu mai este fabricat de către producător.
A fost înlocuit cu: Releu control și monitorizare tensiune - monofazat și trifazat - reglabil 160-480VAC 2ND 16A - Hager - EUM200
Cod Produs: EU102
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Tip de montaj: | Şină DIN |
| Frecvenţă: | 50/60 Hz |
| Tensiune nominală de regim curent alternativ: | 484 V |
| Curent permanent acceptat în AC1: | 8 A |
| Putere disipată totală în condiţii de curent nominal: | 4 W |
| Interval de măsurare a tensiunii: | 15 to 480 V |
| Tensiune de alimentare: | 3N, 400/230 V |
| Adâncimea produsului instalat: | 60 mm |
| Înălţimea produsului instalat: | 85 mm |
| Lungime: | 64 mm |
| Lăţime produsului instalat: | 35 mm |
| Tip de montaj: | Şină DIN (REG) |
| Diametrul conexiunii cu conductor rigid: | 1,5 - 10 mm² |
| Diametrul conexiunii cu conductor flexibil: | 1 - 6 mm² |
| Tip de conexiune: | Tehnică de înfiletare |
| Tipul contactelor: | 1W |
| Întârziere OFF: | 1200 s |
| Tip de protecţie IP: | IP30 |
| Temperatură de depozitare: | -40 to 70 °C |
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.