Releu monitorizare si control HRN-54N ETI 002471412
In stoc
Cod Produs: EUM200
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Releu Hager EUM200
| Cod produs | EUM200 |
|---|---|
| Marca | Hager |
| Tip releu | Releu control/monitorizare tensiune și fază – versiune dubă |
| Configurație rețea | 1P+N/3P+N |
| Tipul contactelor | 2 contacte comutatoare (2CO) – fiecare independent, 1 contact = 1 circuit |
| Montaj | Șină DIN (REG) |
| Lățime | 35 mm (2 module) |
| Înălțime | 87 mm |
| Adâncime | 65 mm |
| Frecvență | 50 - 60 Hz |
| Curent admisibil per contact (AC1) | 8 A |
| Putere max. per contact | 2000 VA / 8 A la 250 V |
| Secțiunea conductor | 0,5 - 2,5 mm² (flexibil și rigid) |
| Tip conexiune | Tehnică de înfiletare |
| Protecție IP | IP20 |
| Temperatura funcționare | -25…55 °C |
| Temperatura depozitare | -25…70 °C |
| Conformitate | CE, RoHS, halogen-free |
| Greutate netă | 163 g |
| Greutate brută | 180 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani |
Link-uri Utile
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.