Releu monitorizare si control HRN-54N ETI 002471412
In stoc
Cod Produs: EUM100
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Releu Hager EUM100
| Cod produs | EUM100 |
|---|---|
| Cod EAN | 3250615600547 |
| Marca | Hager |
| Tip releu | Releu control/monitorizare tensiune și fază |
| Configurație rețea | 1P+N/3P+N (monofazat cu neutru sau trifazat cu neutru) |
| Tipul contactelor | 1 contact comutator (1W/1CO) – schimbă între 2 stări |
| Montaj | Șină DIN (REG) |
| Lățime | 17,50 mm (1 modul) |
| Înălțime | 87 mm |
| Adâncime | 65 mm |
| Frecvență | 50 - 60 Hz |
| Tensiune nominală (monofazat) | 230 V AC |
| Tensiune nominală (trifazat) | 400 V AC / 230 V (cu neutru) |
| Curent admisibil (AC1) | 8 A (la 250 V) |
| Putere maximă comutată | 2000 VA la 250 V / 8 A |
| Secțiunea conductor flexibil | 0,5 - 2,5 mm² |
| Secțiunea conductor rigid | 0,5 - 2,5 mm² |
| Tip conexiune | Tehnică de înfiletare (borne cu șurub) |
| Întârziere max. declanșare | 10 secunde |
| Protecție IP | IP20 |
| Temperatura de funcționare | -25…55 °C |
| Temperatura depozitare/transport | -25…70 °C |
| Conformitate | CE, RoHS, halogen-free, REACH-SVHC free |
| Greutate netă | 272 g |
| Greutate brută | 290 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani |
Link-uri Utile
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.