Copex - tub riflat - PVC Ø16 mm - 50 metri - 1250N - gri ignifug - Kouvidis - Conflex HF IAS - 2004016
In stoc
Cod Produs: 4013016
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4013016 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650117589 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | CONDUR HF IAS (fără halogeni) |
| Tip produs | Cot PVC pentru conexiune tub flexibil - tub rigid |
| Diametru | Ø16 mm |
| Rezistență mecanică | Compresiune 1250N; impact 6J |
| Temperatură | -25°C ... +120°C |
| Protecție | min. IP65 |
| Standarde | EN 61386-21; EN 50642; EN 60754-2 |
| Greutate brută | 30 g |
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.