Copex - tub riflat - PVC Ø32 mm - 20 metri - 1250N rezistent UV - gri ignifug - Kouvidis - Conflex ISR - 2041032
La comanda
Cod Produs: 4031032
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4031032 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650120329 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Serie | CONDUR ISR |
| Tip produs | Mufă cuplaj copex |
| Diametru | Ø32 mm |
| Temperatură | -25°C … +60°C |
| Standard | EN 61386 |
| Greutate brută | 10 g |
Garanție
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garanție persoane juridice | 1 an |
Link-uri utile
🌐 Link producător
⬇️ Fișă tehnică
⬇️ Declarație conformitate
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.